تاریخ دریافت كارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
۱۴۰۱/۰۲/۰۷ تاریخ انتشار

تاریخ دریافت كارت و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  • کارت ورود به جلسه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1401 ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401  روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

راهنمای دریافت كارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 

داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از سیزدهم اردیبهشت به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و سال تولد اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری، از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کرده و براساس آدرس و زمان تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 

  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می‌شود و بیش از 500 هزار نفر متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

همچنین اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org منتشر شده است؛ بنابراین باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.

نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ استخدامی از روز سه شنبه 1401/02/13 برای مشاهده و پرينت بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

لذا داوطلبان شركت‌ در آزمون‌ استخدامی، برای شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، كد ملی، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد پيگيری و ...) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمايند.

بديهی است برای شركت در جلسه آزمون استخدامی همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

چنانچه داوطلبی به دليل در اختيار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و يا كد پيگيری مورد نياز، موفق به پرينت كارت شركت در آزمون خود نمیشود، لازم است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سيستم پاسخگويی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعيين موضوع پيگيری نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و يا كد پيگيری ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به ذكر است اين امكان برای داوطلبانی فراهم میباشد كه در سيستم پاسخگويی دارای عضويت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی كه اطلاعات فوق را مفقود نموده‌اند با عضويت در اين سيستم نسبت به بازيابی اين اطلاعات اقدام نمايند.

 آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون استخدامی 

  • نماينده اين سازمان در روز چهارشنبه مورخ 1401/02/14 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
  • برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان میگردند، شهرستانهای محل برگزاری آزمون استخدامی به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذيل اين اطلاعيه) میباشد كه آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون هر شهرستان در جدول شماره 2 (مندرج در ذيل اين اطلاعيه) مشخص گرديده است.

دریافت فایل جدول شماره 1- آزمون استخدامی دستگاه نوبت نهم در قالب PDF

دریافت فایل جدول شماره 2- آزمون استخدامی دستگاه نوبت نهم در قالب PDF

شرایط حضور در جلسه آزمون استخدامی 1401

1– برای حضور در جلسه آزمون استخدامی، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌ استخدامی، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

2- فرآیندبرگزاری آزمون استخدامی از ساعت‌ 8 صبح (هشت) می‌باشد.

3- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سی) بسته خواهد شد، لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

4- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون استخدامی باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن ، ماسک سه لایه (بدون فیلتر) و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود. 

5- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند« و‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

6- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون استخدامی موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد. 

7- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.

8– حوزه های آزمون استخدامی از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

9- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون استخدامی از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

10- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون استخدامی، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه‌ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در نهمين آزمون استخدامی متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور در سال 1401 (ویژه رشته‌هاي شغلي وزارت آموزش و پرورش) از تاریخ 1401/02/15 لغایت 1401/02/22 بصورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایید.

11- داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ 1401/02/23 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

 

 نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش و کشور

  • در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، داوطلبان می‌توانند سئوال یا درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگويی اينترنتی به نشانی https://request.sanjesh.org به این سازمان ارسال نمایند. ضمناً داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌42163  با پیش شماره 021 در میان بگذارند..

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟(امتیاز: 4.5 - رای: 1)

ثبت نظر تعداد نظرات: 0 تعداد نظرات: 0
usersvg