استخدام و ثبت نام سازمان آتش نشانی تا پایان دی 99
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ تاریخ انتشار

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی 99

  • مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انتشار فرم های آزمون استخدامی آتش نشانان خانم و آقا تا پایان دی ماه خبر داد.
  • داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی می بایست در زمان مقرر که از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام می گردد با مراجعه به سایت hrtc.ir مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. نام نویسی این آزمون و پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت مذکور انجام می شود.

** هنوز زمان دقیق شروع ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی از سوی سازمان مربوطه اعلام نشده است.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی 99

  • مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، درباره نتیجه بررسی های انجام شده برای شرایط و نحوه جذب آتش نشانان زن اظهار کرد: مراحل آن در حال طی شدن است و همانطور که گفته بودیم فرم های استخدامی که هم مربوط به آقایان و هم مربوط به خانم ها است منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل دارند می توانند فرم هارا تکمیل و به سازمان ارسال کنند.
  • وی گفت: پس از ارسال فرم، افراد داوطلب باید در آزمون های چند مرحله ای سازمان شرکت کنندو پس از آن پذیرفته شدگان وارد مراحل آموزشی خواهند شد.
  • از نظر زمان بندی تقریبا مراحل اداری آن به پایان رسیده و به زودی این فرم ها منتشر خواهد شد.

محدوده سنی مورد نیاز برای استخدام آتش نشان

  • مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: هم برای آقایان و هم برای خانم ها میانگین سنی مورد نیاز تعریف شده که در اطلاعیه استخدام هم اعلام خواهد شد و محدوده سنی را تا حدود 30 سال در نظر گرفته ایم.
  • وی ادامه داد: هر دو گروه خانم ها و آقایان ، آزمون های علمی، ورزشی و تست روانشناسی دارند که باید این مراحل را طی کنند تا هم از نظر جسمی و هم از نظر تناسب روحیات افراد با شغل آتش نشانی، مورد سنجش قرار گیرند.

 ساعت کاری آتش نشانان زن

  • داوری در خصوص ساعت کاری آتش نشانان زن که قرار بود بررسی شود نیز اظهار کرد: قرار بر این شده که خانم های آتش نشان هم مثل آتش نشانان مرد به صورت شیفتی کار کنند اما فعلا برای شروع، ساعت شیفت کمتری برای آن ها در نظر گرفته شده است، یعنی با توجه به ملاحظاتی که وجود دارد فعلا ساعت شیفت آن ها کمتر است اما نوع کار آن ها کاملا مثل آتش نشانان مرد خواهد بود.

زمان انتشار فرم های ثبت نام برای آزمون استخدامی آتش نشانی 99

  •  فرم های ثبت نام برای آزمون حداکثر تا پیش از پایان دی ماه 99 در روزنامه ها و سایت سازمان منتشر خواهد شد.

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟(امتیاز: 4.5 - رای: 1)

ثبت نظر تعداد نظرات: 0 تعداد نظرات: 0
usersvg